Skąd wziąć pieniądze na wakacyjny wyjazd

pozyczki kyzoo opinieLubię kazusy czyli historie z życia. Ostatnio byłem świadkiem ciekawej historii, której nigdy bym się nie spodziewał, dlatego chętnie się z Wami podzielę. Poza tym na początku warto podkreślić – co ma wycieczka do tematyki tek]j strony (wychodzenia z BIK itp.), otóż na końcu zrozumiecie, że bardzo wiele.

Nie miał skąd pożyczyć pieniędzy

Organizowaliśmy wycieczkę na Słowację, obliczyliśmy że koszt jednej osoby na 2 dni ma się zamykać w 300 zł od osoby. To dużo czy mało? Raczej optymalnie. Nocleg to kwestia 50 zł (Słowacja zdrożała odkąd weszło euro), transport wynosił nas zaledwie po 30 zł w jedną stronę, co daje 160 zł za dwa dni i po 140 zł na drobne wydatki. To nie jest dużo – typowy wypad grupki młodych ludzi.

Jak to bywa z młodymi ludźmi, mój znajomy miał deficyt gotówkowy. Owszem – pracuje, ale jego praca jest dość nieregularna, świadczy usługi remontowe, a więc kiedy są zlecenia, to i są pieniądze, a on akurat był w okresie, kiedy czekał na wypłatę, miał ją mieć dosłownie za kilka dni, tymczasem wyjazd za pasem.

Co byście robili w takiej sytuacji? No telefon do kolegów, babci, cioci itd.

Wyrodna rodzina

Albo ma złą rodzinę, albo już mu nie ufają, albo faktycznie są chytrusami, bo nikt nie pożyczył mu nawet 50 zł. No dość dziwne zrządzenie losu.

I teraz postaw się w jego sytuacji: grupka znajomych jedzie za dwa dni, wypłata za tydzień, a pieniędzy nikt nie jest mu w stanie pożyczyć. Zostają instytucje finansowe.

Teraz powiesz, że pożyczka się nie opłaca, bo wysokie oprocentowanie. No to uważaj…

Już możesz czytać?!

Bawił się na bogato

Wziął 500 zł w Vivusie i zgadnij ile oddał za miesiąc? Dokładnie tyle samo! Wziął 500 zł, oddał 500 zł. Vivus ma promocję – pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo. A kiedy przyszła mu wypłata, po prostu spłacił pożyczkę bez żadnych problemów. Na wycieczce bawił się „na bogato”. Jeśli i Ty chcesz znaleźć takie promocje, to poszukaj tutaj. To oferty najlepszych pożyczek pozabankowych.